Salgından sonrasını hayal etmeye başlayabildiğimiz ve pek çoğumuzun hayatımızda bazı değişiklikler yapmayı umut ettiğimiz bu günlerde, Şamil Tunçay Beştoy’un Zorunluluk Yaratmak yazısı ile başladığımız Korona Hafızası serimize Ekofil topluluğu üyelerinden size ilham olmasını dilediğimiz söyleşilerle devam ediyoruz. İlk canlı yayın konuğumuz Avustralya’da dünyanın permakültür ilkeleriyle tasarlanmış ilk ekoköyünde yaşayan Ayça Gülgeç. Ekofil Mutfak ekibinden İlknur Urkun Kelso’nun moderatörlüğünde gerçekleşecek söyleşiye permakültürü ve ekoköyleri merak eden herkesi bekliyoruz.

Söyleşiyi aşağıdaki oynat tuşuna basarak veya linke tıklayarak izleyebilirsiniz.
https://www.instagram.com/tv/B_sXkkOgRb4/

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Salgından sonrasını hayal etmeye başlayabildiğimiz ve pek çoğumuzun hayatımızda bazı değişiklikler yapmayı umut ettiğimiz bu günlerde, Şamil Tunçay Beştoy’un Zorunluluk Yaratmak yazısı ile başladığımız Korona Hafızası serimize Ekofil topluluğu üyelerinden size ilham olmasını dilediğimiz söyleşilerle devam ediyoruz. İlk canlı yayın konuğumuz Avustralya’da dünyanın permakültür ilkeleriyle tasarlanmış ilk ekoköyünde yaşayan Ayça Gülgeç oldu. Ekofil Mutfak ekibinden İlknur Urkun Kelso’nun moderatörlüğünde gerçekleşen söyleşiye permakültürü ve ekoköyleri merak eden herkesi bekliyoruz. #KORONAHAFIZASI #Ekoköy #EkolojikYaşam #Permakültür #Deneyim #EkolojikYaşamDeneyimi #CrystalWatersEcovillage #Sohbet #Söyleşi #Etkinlik #ToplulukDestekliYayincilik #Ekofil #EkofilYayinlari #EkofilToplulukDestekliYayincilik #Kitap #Yayin #Yayın #Ceviri #Çeviri #Redaksiyon #Ekoloji #EkolojiYayinlari #Doğa #EkofilYayincilik #Dayanışma #CommunitySupportedPublishing #Books #ToplulukDestekliYayıncılık @aycagreg @ilknurkun #CrystalWatersEcovillage #crystalwaterspermaculturevillage

EKOFİL (@ekofilyayinlari)’in paylaştığı bir gönderi ()

 


Korona Hafızası Ekofil Topluluğu üyelerinin korona salgını dönemindeki duygu, düşünce ve yaratımlarını paylaşmaları için açılmış bir alandır. Korona Hafızası kapsamında yapılan yayınların içerikleri tamamen katılımcılara aittir, EKOFİL’in görüşlerini yansıtmayabilir.


 

Pin It on Pinterest