“Sözlü tarihin gözelerinden akıp gelen masallar insanın sırrını insana fısıldamaya devam ediyor. Doğanın yankısında, dağlardan denizlere çöllerden ovalara uzanıyor. Ağaçlar kuşsuz insanlar masalsız kalmazmış dedikleri bir kültürün içinden masallar anlatılmazsa, tohumlar ekilmezse yok olur demeyi sürdürüyor. Bu seferki masal anlatısıyla Ekofil’in son kitabı Büyüdüğüm Yer’e destek olmak istedim. ”

Topluluk üyelerimizden Argın Kubin, önsiparişleri devam eden Büyüdüğüm Yer’in daha fazla çocuğa ulaşabilmesi için çocuklar ve çocukluk heyecanını hâlâ taşıyan yetişkinlerle buluşacağımız bir etkinlik hazırladı.

Etkinliğimize katılmak için profildeki linkten () formu doldurmanız, askıda en az bir kitap bırakmanız ve ödemesini 12 Haziran 2021 Cumartesi saat 17.00’ye kadar yapmanız yeterli.

Argın Kubin ile Çocuklar için Yeryüzü Masalları (Çevrimiçi)
Askıda Kitap Karşılığı Katılım
13 Haziran 2021
Saat: 12:00-13:00
Zoom linki etkinlik öncesi katılımcılarla paylaşılacaktır.

Argın Kubin Kimdir?
Hikaye anlatıcısı, İntörn Doktor
2012 yılında üniversite eğitimi ile yaşamaya başladığı İzmir’de anlatı sanatının peşine düştü. Nazlı Çevik Azazi ve Judith Liberman ile çalıştı, Seiba Uluslararası Hikaye Anlatıcılığı Anlatıcının Yolu eğitim programından mezun oldu. Mardin’den Çanakkale’ye, Isparta’dan Kars’a ülkenin dört yanında dolanarak anlattığı hikayelerine pandemi sürecinde çevrimiçi olarak devam ediyor. Lisans eğitimi aldığı tıp fakültesinden mezuniyetine az kalmışken, uzmanlık kariyerini soranlara “düş hekimi olacağım” cevabını veriyor.

Pin It on Pinterest