Sıradaki dağıtım noktamız Eskişehir’in en huzurlu, keyifli ve dayanışmacı mekanlarından biri; Monk Coffee & Books.

Kimdir / nedir? Ne iş yapar?

Monk, çağın ruhu postmodernizmi düstur edinmiş büyük bir evdir. Şehir merkezine konumlanmış 3. nesillerin aksine alternatif bir lokasyonda, özgün bir dünya yarattık. Burada herkesin, ilgi alanlarıyla uğraşırken başkalarını rahatsız etmeyeceği farklı bölümler vardır. Biz de biliyoruz ki sakince kitap okurken, yan masadaki kişinin kek yeme seslerini duymak pek hoş değildir.

İçeride çalışabileceğiniz, sohbet edebileceğiniz, sakince kitap okuyabileceğiniz küçük dünyalar oluşturduk. Oturduğunuz minik taburede, sırtlarınızın değdiği yan masa müşterisi ile istemediğiniz bir samimiyet kurmak zorunda kalmazsınız.

Herkes oldukça sakin ve huzurludur. Hiçbir çalışanımız daha fazla para harcayın diye tepenizde dikilmez.

Ekofil dağıtım ağına neden katıldı?

Topluluk destekli çalışma biçimlerine, sürdürülebilir ve bütünsel yaşam ile ilgili bilgilerin yayılmasına, şehrimizde bu tip oluşumların daha geniş kitlelerce bilinmesine destek olmak sebebiyle dağıtım ağına katılmayı istedik.

Hangi günler & saatler arasında ulaşılabilir?

Hergün 10.00 – 22.00 saatleri arasında açığız. (Pandemi sürecinde kapanış saatini 20.00 olarak revize ettik)

Nasıl iletişime geçilir?

Instagram: @monkcoffeeeandbooks

Mail: monkcoffeeandbooks@gmail.com / info@monkcoffeeandbooks.com

Website : monkcoffeeandbooks.com

Kitabın yanında sunduğu hizmetler? Etkinlik, ürün vb.

Monk’ta sizlere nitelikli kahve, sakin çalışma ve dinlenme ortamı, güzel atıştırmalıklar, kaliteli müzik ve kitapların huzurlu & canlı dünyasını sunuyoruz.

Kahve demleme, sürdürülebilir yaşam, mandala, go gibi alternatif atölyelerle daha sıkı etkileşime geçmeyi severiz. Atölye veya etkinlik fikirlerinize her zaman açık olan ve birlikte öğrenmekten zevk alan bir aileyiz.

Vermek istediği mesaj var mı?

Gittiğimiz mekanların bizi tamamen içine almasını ve orada yaşadığımız karakteristik deneyimlerden keyif alıyoruz. Ve tıpkı insan psikolojisi gibi, içinde birçok şey barındıran-karmaşık-bütüncül oluşumları seviyoruz.

Bir süper gücü olsa ne olsun isterdi?

Işınlanmayı! Böylelikle Monk’u her seferinde başka bir yere taşıyabilir ve yeni insanlarla deneyimlerimizi paylaşabilirdik.

 

Pin It on Pinterest