Dağıtım ağımızın ilk noktalarından olan Tosca Art&Design, Zerrin ve Selin’in özenli desteği ile işlerimizi hafifleten pek sevgili noktalarımızdan bir diğeri. Sanatla dolu galerileri Ankara’da çok merkezi bir konumda ve aynı zamanda atölye, dükkan ve kafe olarak da hizmet veriyor.

Kimdir/nedir?
Tosca Art Design, 2015 yılında Ankara’da, Zerrin Saygılı Ulu ve Selin Saygılı tarafından kurulmuştur. Galeri, özgün baskı, serigrafi, plastik sanatlar alanında çalışmalar yürüten paylaşım odaklı alternatif ofis-atölye modeli olarak yola çıkmıştır.

Ne iş yapar?
Tosca kendi üretimlerimizi bir araya topladığımız sergilediğimiz bir mekan olmasının yanı sıra, farklı sanatçıların kendi projelerini ve çalışmalarını sergileme ve satış imkanı bulabildikleri bir alandır.
Zaman içerisinde Tosca’ya öyküden edebiyata, ekolojiden romana, kitaplar ve kahveler ekledik. Bu keyifli ortam seninle buluşmayı bekliyor!

Ekofil dağıtım ağına neden katıldı?
Gezegene duyarlı bir yayınevinin ürettiği kitapları daha fazla insanla buluşturmak için katıldık ve çok mutluyuz.

Hangi günler/saatler ulaşılabilir?
Haftanın her günü sabah 9.30 akşam 10.00

Nasıl iletişime geçilebilir?
Farabi Sk. 5/2 Çankaya/Ankara
T: +90 312 465 0548
hello@tosca.com.tr
www.tosca.com.tr
facebok.com/ToscaArtDesign
instagram.com/ToscaArtDesign

Gelenler kitabın yanında neler bulabilir/ne tür etkinliklere katılabilir?
Atölyemizde serigrafi, linol baskı ve kuru kazı tekniklerini öğrenebilir, içinizdeki yeteneği keşfedip kendi eserlerinizi üretebilirsiniz. Aynı zamanda çağdaş sanatçılarımızın ürettiği edisyonlu baskılar, sevdiklerinize vereceğiniz en güzel hediyeler olabilir. Sevginizi sanatla ifade etmek isterseniz, Tosca Art & Design’a bekleriz.

Vermek istediği bir mesaj var mı?
Sular, gökyüzü ve tüm canlı varlıklarla birlikte ona sonuna kadar özen göstermeye devam!

Bir süper gücü olsa ne olsun isterdi?
Adalet.

Pin It on Pinterest