Balarısını Kurtarmak çıktı!

➡️ Topluluğumuza katılmak ve sipariş vermek için:

(Kredi kartı ve havale ile ödeme/Shopier) https://shopier.org/ekofilyayinlari

Bu kitap biyodinamik yaklaşımla yazılmış olup arıcılık öğretmeyi değil balarısına dair bütüncül bakışı yansıtmayı amaçlıyor. Biyodinamik tarımda çiftlik bir bütün, yaşayan bir organizma olarak görülür. Organizmanın organları insan, toprak, toprak canlıları, bitkiler ve hayvanlar âlemi olup, bunlar birbirlerinden bağımsız düşünülemez. Arıcılık biyodinamik tarımın ayrılmaz bir parçasıdır ve balarısının refahı her şeyden önce gelir. Arı ürünleri eğer arıların kendi ihtiyacından fazla ise hasat edilir, bu esnada koloniye zarar verilmez. Biyodinamik yöntemleri benimseyen çiftçiler çiftliklerindeki arıların “sahibi” olmadıklarını, onlara sadece “yaşayabilecekleri temiz bir alan sunmaya” çalıştıklarını ifade ederler.

Evimiz Dünya’nın ve büyük ailemizin bir parçası olan balarılarının insan sömürüsünden kurtulmaları, müdahalelerimizle sebep olduğumuz hastalık ve sıkıntılarından şifalanmaları, hak ettikleri hürmet ve sevgiyi yeniden görmeleri için bu bakış açısını çok kıymetli buluyoruz. Elinizdeki kitap Pfeiffer Center biyodinamik araştırma merkezinin yöneticisi Gunther Hauk tarafından kaleme alınmış, telif hakları ABD Biyodinamik Birliği tarafından topluluğumuza armağan olarak sunulmuş ve ÇARIK Derneği işbirliğiyle yayımlanmıştır.

Balarısını Kurtarmak
Yazan: Gunther Hauk
Çeviri: İlknur Urkun Kelso
Dil: Türkçe
Boyut: 13 x 19,5
ISBN: 978-605-71161-0-9


FİYAT: 80TL


Sipariş vermek için


Video Röportaj

📚Kitabı Temin Edebileceğiniz Noktalar

Aşağıdaki listede size uygun bir satış noktamız varsa kitabı oradan edinebilir, diğer destek seçeneklerimiz ve topluluk üyeliği için devam edebilirsiniz. Lütfen temin noktasıyla önceden iletişime geçerek stoklarında kitabın olup olmadığını kontrol ediniz. Keyifli okumalar dileriz.

İNTERNETTEN SİPARİŞ VERMEK İÇİN:

DAĞITIM VE SATIŞ NOKTALARI:

SATIŞ NOKTALARI:

DAĞITIM NOKTASI:

  • İSTANBUL / Avrupa / Beyoğlu📚 Leylek Kafe 📚 Katip Mustafa Çelebi Mah. İstiklal Cad. & Küçük Parmakkapı Sok. 15/3, 34433
Askıda Kitaplar - Gönderi Listesi 💕

ASKIDA KİTAP NO ARMAĞAN EDİLEN GERÇEK VEYA TÜZEL KİŞİ
1 Gizem Zurnacı aracılığıyla
2 Gizem Zurnacı aracılığıyla
3 Gizem Zurnacı aracılığıyla
4 Gizem Zurnacı aracılığıyla
5 Gizem Zurnacı aracılığıyla
6 Kitap Kurdu Sahaf Askısı
7 Kitap Kurdu Sahaf Askısı
8 Kitap Kurdu Sahaf Askısı
9 Kitap Kurdu Sahaf Askısı
10 Kitap Kurdu Sahaf Askısı
11 İbni Sina Anadolu Lisesi – Sincan Ankara
12 İbni Sina Anadolu Lisesi – Sincan Ankara
13 İbni Sina Anadolu Lisesi – Sincan Ankara

 

Pin It on Pinterest