* Tükendi

“Minik bir yavru baykuş olmak kolay değildi. Uçmayı öğrenmek gerekti.
Uçmayı deneye yanıla öğrenebilir miydi? Neden öğrenemesin, azmederse düşe kalka elbette öğrenirdi.
Ama ya ona yardım eden, ona sarılan sevgisini esirgemeyen bir ailesi olsaydı? O zaman düşünce canı daha az yanar, başarınca daha büyük bir sevinç duymaz mıydı? Kim deneyimlerini paylaşmak, sevilmek, korunmak kollanmak istemezdi ki…”

“Mimu Uçmak İstiyor” dayanışmaya dair güçlü hikâyesi ile Ekofil’in 2. resimli kitabı olarak sizlerin desteğini bekliyor.

Yazar Aslı Doğay Örs’ün şefkatli kaleminden yazıya, Başak Karafaki’nin göz alıcı canlı çizimlerinden resme aktarılan Mimu’ya hayat vermek için aşağıdaki formdan kendiniz için ön sipariş verebilir, kitabın daha çok çocuğa ulaşması için askıda kitap bırakabilirsiniz.

(Sipariş formu: EFT/Havale ile ödeme) https://bit.ly/mimuucmakistiyor

(Kredi kartı ve havale ile ödeme/Shopier)

–  https://good4trust.org/ekofilyayinlari

– https://shopier.org/ekofilyayinlari

* Bildiğiniz üzere “Topluluk Destekli Yayıncılık Modeli”, ilham aldığı Topluluk Destekli Tarım modelinde olduğu gibi dayanışmayla üretmeyi, üretime dair riskleri paylaşmayı ve hedeflerimize birlikte ulaşmayı olanaklı kılan bir süreci tanımlıyor. Gücünü sadece ve tamamen topluluktan alarak çalışmalarını sürdüren bir oluşum olarak – gönüllerimiz bunu hiç istemez fakat – topluluk fonlamasının başarısız olması halinde, katılımcılarımıza başka bir kitabımızın gönderileceğini taahhüt ettiğimizi belirtmek isteriz. Bu senaryonun hiç yaşanmadığı, birlikte nice kitaplar ürettiğimiz güzel günlere…

Mimu Uçmak İstiyor
Yazan: Aslı Doğay Örs
Resimleyen: Başak Karafaki
Sayfa sayısı: 42
Dil: Türkçe
Boyut: 22 x 22
ISBN: 978-605-74513-3-0


Fiyat: 80TL * Stoklar tükendi.


Sipariş vermek için formu doldurabilirsiniz ya da Good4Trust ya da Shopier dükkanımızı ziyaret edebilirsiniz.


Pin It on Pinterest