🐝 📚ÇARIK (Çevre ve Arı Koruma) Derneği ile işbirliği içerisinde ürettiğimiz Balarısını Kurtarmak kitabı ile baharın gelişini kutluyoruz! 🥳🎉

🌺Şamil Tunçay Beştoy doğal ve biyodinamik arıcılık ile ilgili bilgilerini, kitabın çevirmeni İlknur Urkun Kelso arıcılık deneyimlerini ve kitabın üretim sürecini bizimle bu keyifli sohbette paylaşacak.🎁

👂 Hepinizi 20 Mayıs Dünya Arı Günü ve 22 Mayıs Biyoçeşitlilik Gününü bir arada kutlayacağımız söyleşiye kulak vermeye davet ediyoruz.

Videonun tamamı için link profilde ⬆️

Kitabı hala temin etmediyseniz şimdi sipariş verebilirsiniz:
https://ekofilyayinlari.org/balarisinikurtarmak

⁃ ⁃ ⁃ ⁃ ⁃ ⁃ ⁃ ⁃ ⁃ ⁃ ⁃ ⁃ ⁃ ⁃ ⁃ ⁃ ⁃ ⁃ ⁃ ⁃ ⁃ ⁃ ⁃ ⁃ ⁃ ⁃ ⁃ ⁃ ⁃ ⁃

KİTAP HAKKINDA

Balarılarının dünyasını keşfetmeye ne dersiniz?

🌺Gunther Hauk Biyodinamik Tarım’ın bütüncül bakış açısıyla, bir yandan son 50-60 yıldır otomotiv seri imalat tesisleri gibi yönetilmeye ve işletilmeye çalışılan balarılarının yaşadıkları sıkıntıları gözler önüne seriyor ve balarılarının yaşadığı krizle insanlığın yaşadığı fiziksel, toplumsal ve manevi krizlerle olan bağlantısına ışık tutuyor. Bir yandan da “krizler daima değişim, şifalanma ve evrim olasılıklarıyla doludur” diyerek balarılarıyla, onların doğalarına uygun ve hayatı karşılıklı ilişkiler ağı olarak gören bir yaklaşımla yeni baştan ilişkilenmemizin olası yollarını anlatıyor.

🌺Kitabımız ABD Biyodinamik Birliği tarafından topluluğumuza armağan olarak sunulmuş ve ÇARIK Derneği işbirliğiyle yayımlanmıştır.

➡Şimdi sipariş verebilirsiniz:
https://ekofilyayinlari.org/balarisinikurtarmak (Link profilde⬆)

🌺🐝 📚 Balarısını Kurtarmak
Yazan: Gunther Hauk
Çeviri: İlknur Urkun Kelso

Pin It on Pinterest