Kimdir/nedir?
Sonuçtan çok süreçten zevk alanlar, elde ettiği sonuçla aslında süreci anımsayanlar olarak, gezegen de dahil kimseyi incitmemeye çalışarak beraberce üretmek, üretenleri birbiriyle yan yana buluşturmak ve sahibine ulaştırmak amacında bir dükkan & atölye.

Ne iş yapar?
Birlikte denemek, üretmek, paylaşmak, iyileşmek için düşlenen bir mekan Uzak Orman. Herhangi bir malzemeye dokunmak, onu hissetmek, onu dönüştürmek, keşfetmek için ilerlemek bizi öyle heyecanlandırıyor ki. Hem bu deneyimi yaşamak için farklı atölyeler düzenliyoruz, hem de bu hislerle üreten, emeğine, azmine, hayallerine hayran olduğumuz üretici ve sanatçıların işlerine dükkan alanımızda yer verip, yerel üretime sahip çıkıyoruz.

 

Ekofil dağıtım ağına neden katıldı?
Doğaya gönül vermişlerin dayanışması, bizce çok değerli. Ekofil yayınlarını hem daha çok kişiyle tanıştırmak, hem de tanıyıp da bilenler için kargosuz, yerel bir mekan olmak istedik.

Hangi günler/saatler ulaşılabilir?
Mekanımız pazartesi günleri hariç haftanın her günü açık, 12.00 – 19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.
Dönemsel olarak açık olduğumuz saatler güncellenebilir. Bizi ziyaret etmeden önce sayfalarımızdan kontrol edebilirsiniz.

Nasıl iletişime geçilebilir?
Websitesi: http://uzak-orman.com
Instagram: @‌uzak.orman
Mutlukent Mah. 2432. Cd. 97/A Galleria 2. kat İç Kapı No:37
Çankaya /Ankara

Gelenler kitabın yanında neler bulabilir/ne tür etkinliklere katılabilir?
Dükkan alanımızda kitap ve çizgi roman, baskı ve orjinal sanatsal ürünler, giyim ve aksesuar, doğal kozmetik, figürler, oyuncaklar, seramik ürünler ve daha bir çok seçeneğimiz bulunmaktadır. Ayrıca çeşitli günlük atölyelerimiz, paylaşım etkinliklerimiz de takvimimizde bulunuyor…

Vermek istediği bir mesaj var mı?
İyi niyetlerin bir arada daha da güçlü olduğunu hep hatırlayalım.

Bir süper gücü olsa ne olsun isterdi?
Bireylerin yaptığı seçimlerin gelecekteki etkilerini onlara o an izletebilmek!

Pin It on Pinterest